Jezus a ezoteryka

W tym dziale będę dzielił się niektórymi wypowiedziami publikowanymi na www.ezoforum.pl, na którym udzielam się pod nickiem jarek_999 od 2007r. w różnych kwestiach. Swoje teoretyczne i praktyczne doświadczenie w temacie ezoteryki, magii lub ogólnie mówiąc „New Age” wykorzystuję teraz dla wykazania błędów tej drogi na korzyść drogi, którą jest Jezus Chrystus: Jego słowo i dzieła oraz Duch Boży, którego On rozlewa w sercu człowieka, uzdalniając do prawdziwego życia w Bogu. Jest to jedyna droga dana przez Boga Ojca ludziom dla ich zbawienia i uznana przez Niebo, każdego Anioła Światła.

Nie została nam dana ani inna droga, ani inne imię, w którym moglibyśmy być zbawieni, tzn. moglibyśmy dostąpić odpuszczenia grzechów, pojednania z Ojcem i otrzymania daru życia wiecznego, bo tylko Jezus Chrystus zapłacił za to wszystko swoją własną krwią na krzyżu, co więcej zmartwychwstał i siedzi po prawicy Boga oraz przyczynia się za nami (por. J 14:6; Dz 4:10-12; Rz 8:31-34)…
Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg wskrzesił Go z martwych, to osiągniesz zbawienie, albowiem łaską jesteśmy zbawieni przez wiarę (por. Rz 10:9; Ef 2:8)!

Jeśli masz jakieś konkretne pytanie z dziedziny New Age, ezoteryki, magii, okultyzmu, pogaństwa, różnych technik medytacji, wychodzenia z ciała (OOBE), itp. lub po prostu chcesz pogadać o szeroko rozumianej duchowości, to zapraszam Cię na początek do luźnego kontaktu mailowego: jerry44.jb(at)gmail.com. Możemy porozmawiać też przez telefon.
Szczegóły po kontakcie mailowym… zapraszam!:)